Školky


Kdo jsme a co děláme?

Dovolte nám, abychom se Vám představili a nabídli tak možnost atraktivního výletu: jsme zábavní dětské centrum Hop a Hopa, které nabízí spoustu zábavných atrakcí a nezapomenutelné zážitky. Naše zábavní centrum nemá nic společného s pasivní zábavou,ale právě naopak. Všechny atrakce jsou navrženy tak, aby děti byly neustále v pohybu, zapojily všechny své smysly a zároveň prožívali radost. Věříme, že právě u nás zažijí děti neopakovatelné zážitky.

Co přináší zábavní centrum dětem?

Zábavní centrum Hopa Hopa přináší dětem možnost prožít za každého počasí den plný zábavy a pohybu. Obrovskou výhodou našeho zařízení je nezávislost na počasí, což umožňuje naplánovat vaši návštěvu s dostatečným předstihem a přitom se nebát, že výlet pokazí špatné počasí.

Jak je to s bezpečností?

Bezpečnost je u nás na prvním místě a tak veškeré atrakce v hale podléhají přísným bezpečnostním i hygienickým předpisům. Bez problémů tak může třída, mateřské centrum nebo jiný kolektiv strávit dobrodružný výlet bez stresu a přitom si i aktivně odpočinout od všech povinností.

O co nám jde především?

Dobrodružství, zábava, pohyb a spokojené děti i učitelé, kteří se k nám, jak pevně věříme budou rádi vracet.To je naše Motto.

Těšíme se na Vaši návštěvu v našem zábavním centru

Vstupné jen za 60 Kč!!

za dítě pro školku

Vstupné 80,- Kč za dítě pro školu ( družina apod)

hopík hopahopa